<קידום אתרים • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


קידום אתרים

אתר, לך תתקדם!

יש לך אתר נפלא! השקעת בתכנים, בגרפיקה, בתצלומים…במה לא. ועכשיו, אפשר לנוח על זרי הדפנה. מי שיחפש אותך ברשת ימצא אותך מייד, יכנס לאתר, יתרשם, והנה – עוד לקוח סקרן הנזקק נואשות לשירותיך מחייג אליך מיד…

זהו חלומו הרטוב של כל בעל עסק שיש לו אתר אינטרנט. אבל לרוב, זהו רק חלום, משום שאם אין לך מקצוען ברקע שדואג לקדם את האתר במנועי החיפוש, אז כמו שאומרים היום הצעירים "הלך עליך". שכן אתר, יפה ומושקע ככל שיהיה, ללא קידום במנועי החיפוש, וגוגל בראשם, הוא כמו סירה קטנה ואבודה בלב האוקיאנוס ללא מכשיר קשר; אם תרצו, בלי האלגוריתם (של גוגל) אתם לא ברית'ם (בקצב המטורף של האינטרנט).

אז מדוע מקדם אתרים זהו מקצוע כל כך מבוקש כיום? לְמה בעצם גורם תהליך קידום האתר?

קידום אתרים גורם ללכלוכית התקועה במטבח שכוח אל להפוך לסלב, לנסיכה החתיכה המצטלמת ומציגה את שמלתה לאור הזרקורים; קידום האתרים מעביר את האתר שלך בהדרגה ממקום נידח אי שם בדף החמישי של גוגל, לקדמת הבמה, לאחד המקומות הראשונים בדף הראשון. והרי להווה ידוע, שלאף אחד אין סבלנות לחפש אינסטלטור או עורך לשוני מעבר לאלה המופיעים בדף הראשון. כי למי יש זמן היום לדפדף… הכול צריך להיות כאן ועכשיו, 'זמן שווה כסף', וכיוצא בזה.

הקפצה כזאת של אתר מן הנשכח אל המובלט זהו שילוב של טכניקה, שימוש מושכל במילות מפתח ואמנות, השמורים למקצוענים של האינטרנט. אנו בחברת 'סולם יעקב' גאים בשירות קידום האתרים שלנו בדיוק מהסיבה הזאת. כך למשל קידמנו אתר של חברה המתמחה במכונות שטיפה או אתר של חברה המתמחה באזעקות לבית והבאנו אותם למקום הראשון בגוגל! וזהו רק מעט המעיד על המרובה.

המשמעות מבחינה עסקית וכלכלית עבור אותן חברות היא עצומה: יותר תנועה לאתר= יותר אנשים מתעניינים ומטבע הדברים= סיכוי גבוה מאוד ללקוחות פוטנציאלים, דהיינו אתרים עם יחס המרה גבוה.

!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות