<מיתוג- מלוגו ועד הכול • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


מיתוג- מלוגו ועד הכול

מכאן העלייה בסולם ההצלחה מתחילה

עיצוב לוגו, סולם יעקב.

אף אחד שלא ישכח את הלוגו החדש שלכם

תראה לי את הלוגו שלך ואני אראה לך מי אתה. חברות גדולות ובעלות שם נושאות במשך שנים רבות את אותו הלוגו, והוא מהווה את סימן ההיכר שלהן.

מי לא מכיר את הלוגו של פג'ו או של מרצדס? מי לא יודע כיצד נראה הלוגו של קוקה קולה? לוגו מוצלח וקליט, ייחרת לנצח בזיכרון של הציבור ויהפוך את המוצר שלך, למותג מבוקש.

לוגו הוא האלמנט החשוב ביותר בקונספט המיתוג של כל חברה, ארגון או מוצר. הסיבה לכך, היא שלוגו טוב, יעביר מסר שמייצג את מהות החברה, ויבדל אותה מכל שאר מתחרותיה.

המעצבים הגרפיים שלנו, הינם מומחים ביצירת ובעיצוב לוגו לחברות מתחילות, שמחפשות סמל ומיתוג ייחודיים, שייחרט בתודעת הציבור וייתן לך את הפוש לעליית העסק.

העלייה על סולם ההצלחה באינטרנט, בתחומי המדיה ובעולם השיווקי, אינו קל ואינו מובן מאליו, עבור מי שמחפש להיחשף באמצעי המדיה השונים, ולכן הפנייה אלינו, הינה הצעד הנכון והמתבקש לאיש העסקים שמקווה לקבל חשיפה מיידית ורחבה עבור עצמו והמוצרים שלו.

עיצוב לוגו – יש לך לוגו חדש יש לך מותג חדש

חברתנו מקדישה תשומת לב רבה בכל מה שקשור ליצירת לוגו מעניין וקליט, שבמרוצת הזמן , יהפוך את המוצר שלך, לדבר הבא בשוק העסקי.

השלב הראשון בסולם שיוביל אתכם לפסגה, הוא יצירת לוגו, שבאמצעותו הציבור יזהה את המוצרים שלך.

לפי הלוגו החדש שלכם, אתם תנהלו מערכת של קידום ופרסום של המוצר שלכם, וגם האתר שלכם באינטרנט יזוהה לפי הלוגו שאנחנו עיצבנו עבורך.

אם בחרתם בלוגו שבו האלמנט החשוב ביותר, למשל, הינו סולם, אז גם באתר האינטרנט שלכם, יוצג סולם כערך המוביל באתר, וגם בשמו של האתר, יופיע הערך סולם.

מהרגע שהמוצר שלכם יזוהה עם סולם, יש לכם מותג ביד.

עיצוב לוגו – הלוגו שלכם מצטרף למשפחת הלוגו העולמית

הבחירה בלוגו שמייצג את מהות החברה שלכם, היא חשובה ומשמעותית ביותר.

מאחורי הלוגו שלכם, תעמוד המדיניות של החברה, החזון והמסר שלה.

לוגו טוב מייצג את החברה ואת החזון העומד מאחוריה. ב- סולם יעקב יודעים איך לעצב לוגו כזה. המעצבים הגרפיים של סולם יעקב ישלבו בסמל הלוגו של העסק שלך אלמנטים גרפיים ומילוליים שיחד יעבירו, בסמל ברור אחד, את המסר העיקרי של העסק שלך. צבעים, צורות ומילים יחברו יחדיו ללוגו מנצח, שיזוהה תמיד עם העסק שלך.

הניצנים הראשונים של ההצלחה שלכם תלויים בעיצוב וביצירת לוגו ייחודי ובלתי נשכח.

עיצוב גרפי

המילה "עיצוב" בעולם העסקים נחשבת למילה בעלת כובד משקל רציני בשל החשיבות הגדולה שלה. עסקים רבים אשר לא מצליחים להמריא, מרגישים כ"תקועים במקום" ולא מגדילים רווחים, פעמים רבות מגלים כי הסיבה העיקרית לדבר היא גרפיקת העיצוב.

עיצוב גרפי לעסקים כולל: עיצוב לוגו, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב פליירים, עיצוב מגנטים, עיצוב גרפי לכרטיסי ביקור וכל עיצוב חיצוני נוסף אשר נושא ומשקף את שם העסק ובעצם מהווה לכרטיס הביקור/לפנים החיצוניות אותן הלקוחות רואים. בכדי שאנשים יקנו, ויתעניינו בעסק, מוצריו ושירותיו, שהעסק יוכל לעלות בסולם ההצלחה חשוב שהעסק יראה טוב ויראה יוקרתי. על כן, חשוב לפנות לחברה מקצועית בתחום עיצוב גרפי אשר תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ותביא לעלייה משמעותית בסולם ההצלחה של העסק. אנחנו בחברת סולם יעקב מספקים שירותי עיצוב גרפי, שירותי מיתוג, קידום, פרסום ובניית אתרים – כל אותם השירותים ההכרחיים לכל בית עסק!

עיצוב גרפי – סולם יעקב

סולם יעקב הינה החברה המובילה ביותר בארץ אשר חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע לבניית אתרים ושירותי עיצוב לעסקים, בפעילות רבת שנים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. אצלנו בסולם יעקב יודעים כי הרושם הראשוני הכי קובע כשמדובר בעסקים ועל כן פועלים ברמה המקצועית ביותר ובהתאמה אישית לכל לקוח לעיצוב גרפי מתקדם .

שירותי עיצוב גרפי

עיצוב גרפי זהו תחום נרחב שרק הולך ומתפתח עם השנים. שירותי העיצוב גרפי שלנו כוללים:

* עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט                         *  עיצוב גרפי של באנרים

* עיצוב גרפי לפולדרים                                 *  עיצוב גרפי לקטלוגים וחוברות

* עיצוב גרפי לכרטיסי ביקור                          *  עיצוב גרפי לפרוספקטים

* עיצוב גרפי למודעות                                  *  עיצוב גרפי לפליירים

אצלנו בסולם יעקב  פועלים מעצבים, גרפיקאים ואנשי שיווק מיומנים ומובחרים, אשר כולם בעלי ניסיון עשיר בתחומם ומעניקים ללקוחות שירות מקצועי, אישי ומהימן. על כן, בבחירתכם בנו היו בטוחים כי הנכם מקבלים את השירות הטוב ביותר והתוצאות הטובות ביותר. אז התקשרו עוד היום וטפסו כל הדרך אל ההצלחה בסולם הפרסום.

בכל הזמנה של עיצוב גרפי מתאימים בעלי המקצוע את העיצוב הכולל: צבעים, צורות, שילוב של התוכן לצבעים ולצורות ועוד אל צרכי העסק ואל הלקוחות הפוטנציאלים שלו – למראה מנצח של העסק. עיצוב גרפי מתקדם ונכון יביא לשיווק, מיתוג, קידום ועליית רווחים בכל עסק!

רוצה לשמוע פרטים נוספים? רוצה להזמין שירות עיצוב אתרים מהמובילים שבתחום? נציגי סולם יעקב עומדים לשירותך בכל שעות היום וישמח לסייע. בנוסף, תוכל להשאיר את פרטיך באתר ונציג יחזור אלייך תוך זמן קצר.

!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות