<עיצוב לוגו • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


עיצוב לוגו

עיצוב לוגו מבית סולם יעקב.. אף אחד לא ישכח את הלוגו החדש שלכם!

תראה לי את הלוגו שלך ואני אראה לך מי אתה – משפט קצר וקולע אשר אומר הכל בעולם העסקים. חברות גדולות ובעלות שם נושאות במשך שנים רבות את אותו הלוגו או "סמל מסחרי" אשר מהווה את סימן ההיכר שלהן ונהיה לחלק בלתי נפרד מהן ומהצלחתן.
מי לא מכיר את הלוגו של פורשה  או של מרצדס? מי לא יודע כיצד נראה הלוגו של קוקה קולה?
לוגו מוצלח וקליט, ייחרט לנצח בזיכרונם של האנשים – הלקוחות שלך! ויהפוך את המוצר שלך, למותג מבוקש. אולם, על מנת שהלוגו שלך יהיה קליט ואפקטיבי, יש להיעזר באנשי מקצוע מיומנים שיצירת ועיצוב לוגו זה המומחיות שלהם.

[slider exclude="1471,1474"]

 

לוגו הוא האלמנט החשוב ביותר בקונספט המיתוג של כל חברה, ארגון או מוצר. הסיבה לכך, היא שלוגו טוב, יעביר מסר שמייצג את מהות החברה, ויבדל אותה מכל שאר מתחרותיה.

סולם יעקב הינה חברת פרסום צעירה ופורה אשר מתמחה במתן שירותים ופיתרונות מתקדמים לעסקים, לרבות שירות עיצוב לוגו ברמה הגבוהה ביותר.  בחברה פועלים גרפיקאים, מעצבים, כותבים,
אנשי שיווק ועוד מהשורה הראשונה בארץ אשר מומחים ביצירת ובעיצוב לוגו לחברות מתחילות,
שמחפשות סמל ומיתוג ייחודיים, שייחרת בתודעת הציבור וייתן לך את הפוש לעליית העסק.
העלייה על סולם ההצלחה באינטרנט, בתחומי המדיה ובעולם השיווקי, אינו קל ואינו מובן מאליו, עבור מי שמחפש להיחשף באמצעי המדיה השונים, ולכן הפנייה אל סולם יעקב, זהו הצעד הנכון והמתבקש ביותר בשבילכם –
בעלי העסקים.

עיצוב לוגו – יש לך לוגו חדש יש לך מותג חדש

חברת סולם יעקב מקדישה תשומת לב רבה בכל מה שקשור ליצירת לוגו מעניין וקליט, שבמרוצת הזמן , יהפוך את המוצר שלך, לדבר הבא בשוק העסקי.
השלב הראשון בסולם שיוביל אתכם לפסגה, הוא יצירת לוגו, שבאמצעותו הציבור יזהה את המוצרים שלך.  לפי הלוגו החדש שלכם, אתם תנהלו מערכת של קידום ופרסום של המוצר שלכם, וגם האתר שלכם באינטרנט יזוהה לפי הלוגו המעוצב.
לוגו טוב מייצג את החברה ואת החזון העומד מאחוריה. ב- סולם יעקב יודעים איך לעצב לוגו כזה. המעצבים הגרפיים של סולם יעקב ישלבו בסמל הלוגו של העסק שלך אלמנטים גפריים ומילוליים שיחד יעבירו, בסמל ברור אחד, את המסר העיקרי של העסק שלך. צבעים, צורות ומילים יחברו יחדיו ללוגו מנצח, שיזוהה תמיד עם העסק שלך.
הניצנים הראשון של ההצלחה שלכם תלויים בעיצוב וביצירת לוגו ייחודי ובלתי נשכח.

הניצנים הראשון של ההצלחה שלכם תלויים בעיצוב וביצירת לוגו ייחודי ובלתי נשכח שמכאן העלייה בסולם ההצלחה מתחילה.

באתר סולם יעקב תמצאו מידע מפורט על כל שירותי החברה, לרבות, תכנים, מאמרים, תמונות להמחשה של עבודות קודמות ועוד.
רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות סולם יעקב? למשל, כרטיסי ביקור. נציגי החברה עומדים לשירותכם בכל שעות היום וישמחו לסייע. בנוסף ולנוחיותכם תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר


!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות