<סיפורו של מיתוג • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


סיפורו של מיתוג

 סיפורו של מיתוג

כשחושבים על חברה עם שאיפות למוניטין גבוה, יודעים שבשורה התחתונה מטרתה של אותה חברה, להרקיע לשחקים ולקטוף את ההצלחה הכלכלית שלה היא שואפת. נכון להיום קשה ביותר להצליח שיווק לעסק שלכם. אם תרצו לקטוף את פירות ההצלחה, תצטרכו לדעת כמה דברים שיסייעו לכם בדרך אל התהילה. במאמר זה, ליקטנו עבורכם מידע שימושי שלבטח יוכל לסייע לכם.

מה בעצם עושה חברת מיתוג?

אז כבר ציינו כי קשה להצליח ללא השיווק המתאים אך לבטח קשה ללא מיתוג איכותי ונכון. כשחושבים על כך, לצד כל חברה, גוף או ארגון המכבד את עצמו, עומד מיתוג שיסייע לו לקטוף עתיד כלכלי מזהיר. כשמדברים על מיתוג נכון, בעצם מדברים על מיתוג בצורה יעילה, אם כן, מהו מיתוג יעיל? המיתוג היעיל בא לידי ביטוי ביכולת להשאיר את כל מתחריו מאחור. העשור השני של ה121 מביא איתו מיתוג באמצעות המדיה החברתית והאינטרנט בין היתר. האינטרנט הינו כלי חזק לקידום העסק שלכם וזה בא לידי ביטוי ביכולתו להשאיר אבק מאחור גם למדיה הטלוויזיונית והעיתונאית לרבות שלטי החוצות.

מהו תהליך מיתוג באינטרנט?

המילה מיתוג הינה מילה כוללנית לשיווק באמצעות פרסום , אופי הארגון ובסופו של דבר השירותים אותו הוא מציע. כל הנקודות הללו הם חלק מתהליכו של מיתוג. ישנם כמה שיטות ביצוע כשזה נוגע למיתוג המוצר שלכם. לצורך העניין, לקחנו לדוגמא את מיתוג החברה באמצעות האינטרנט והמדיה החברתית. כיצד זה מתבצע? תהליך המיתוג ייטול חלק החל מניירת המכתבים המשרדית, ריהוט המשרד, הדרך בה מתנהלים קמפיינים כאלה ואחרים וכד'. השימוש במדיה של הפייסבוק , שימוש בלינקים מיוחדים, סוגי פרסומים לרבות פרסום אורגני, הם בעצם שיטות למיתוג הארגון שלכם או לחילופין המוצר אותו תרצו לקדם.

בסיכומו של דבר, מיתוג החברה והמוצר מגיעים במספר רבדים, מהותי ביותר לדעת כיצד לבחור נכונה במיתוג המתאים על פי אופי החברה. אם תשאלו את המקצוענים, מיתוג מנצח הינו מיתוג אשר ישאיר את כל המתחרים שלכם מאחור, כי עם הצלחה לא מתווכחים.

!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות