<הכל על מיתוג חברה • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


הכל על מיתוג חברה

הכול על מיתוג חברה

אם תשאלו את כולם, השוק המסחרי מביא איתו תחרות לא קטנה. כשאתה מבצע מיתוג חברה, אתה הוא זה האחראי לחזות העסק שלך בפני האחרים. חזות העסק שלך באמצעות מיתוג, הינה דרך בטוחה למראה החברה שלך מבפנים. מאמר זה יספק לכם כמה נקודות אור באשר לנושא הבא.

איך ניתן למתג את העסק שלך?

כשאין פרסום ראוי או דרך למתג את העסק שלך, קיימת סבירות כי המשרד המתחרה שלידכם יציג הצלחה מרובה יותר בזכות מיתוג ולו הקטן ביותר עבור העסק שלו. רוצים דוגמא חיה? אוהד מקיים עסק של בגדים מזה 15 שנה. זה כמה פעמים בשנה שהוא נוסע למדינות זרות על מנת לייבא בדים ובגדים מיוחדים על מנת לגדול ולגדל את רווחו. האם אתם חושבים כי זה מה שיניב את התוצאה הנכספת? אוהד תירץ את חוסר היכולת למכור כפי שרצה בעקבות מיתון הפוקד את כולם. לא משנה מה עשה אוהד, עד כמה שיפר, ערך מערך שיווק מיוחד, שכר סוכני שטח אך מעולם לא ניסה לפתוח עצמו לקדמה ולדבר חדש שלא הכיר. האם כל מה שעשה עזר? בוודאי שלא. חוסר היכולת שלו להיפתח לחדשנות, לעבודה באמצעות פרסום לוגו חברה, הוצאת סטיקרים עם שם החברה לצורך העניין וכד',ענתה לו את התשובה בבהירות. לבסוף כשהבין אוהד את המשגה שלפיו פעל, מהר מאוד זז מהמחשבה הלקויה, עיצב לעצמו לוגו שפורסם על נייר מכתבים, כרטיסי ביקור ועל בית העסק ומאז, השתנו חייו לבלי היכר. בהמשך, מיתג עטים, לוחות שנה וכל מה שהיה ניתן, על מנת להגדיל את ההצלחה לזה זכה בזכות ההבנה כי מיתוג העסק הינו שם דבר.

משמעותו של מיתוג חברה

הקשר בין מוצר לתג, יוצר עבורנו את המותג. תפקידו של המותג לספק ערך גבוהה לבית העסק. מותג יוצר לסביבה הרוכשת, אהדה והעדפה מיוחדת ללקוחות שמסביב. באמצעות מיתוג נכון, תוכלו לקדם את העסק שלכם ולהניב רווחים. הערך התמידי אותו אתם מספקים לבית העסק, הוא בעצם המיתוג. ברגע שהמיתוג נכון (כמו פליירים או כרטיסי ביקור), יזהו אותו אלפי אנשים , גם שיש המוני צרכנים והמוני עסקים המביאים את אותו הדבר. בסופו של יום, כולם מונעים ממותגים, מהגדול ועד הקטן. מיתוג איכותי יגרום לצרכן האולטימטיבי לזהות אותו מבין רבים, בזכות הצבע, המראה אך בעיקר בזכות עיצובו.

לקוחות ממליצים: יניב גבריאל, עורך דין, כרטיסי ביקור, רועי תיירות, אלרז מכונות ניקיון

 

!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות