<גלגול של תהליך מיתוג • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


גלגול של תהליך מיתוג

גלגול של תהליך מיתוג

איך באמת מתבצע תהליך מיתוג נכון? מה עושים על מנת לקדם את העסק ולהניב ממנו את הרצון והרווחים הנכונים עבורו? הידעתם כי גם מוצר וותיק צריך לא פעם מיתוג מחודש על מנת לתת תשובה לעסק שלו? במאמר זה נעסוק לרוב ביכולת למתג נכונה עסק לרבות תהליך מיתוגו של העסק בפועל.

טיפים לתהליך מיתוג נכון

מאמר זה יעסוק בתהליך למיתוג העסק נכונה. אספנו עבורכם כמה טיפים למיתוג נכון, מתחילתו ועוד סופו. הנה כמה נקודות.

  1. האם ידעתם כי אנשים מעדיפים בסופו של דבר מוצרים מוכרים? כולם מונעים ממותגים, השימוש במותג כשמדובר בילדים למשל, יניב עבורכם את התוצאה הנכספת.
  2. דאגו כי במהלך המיתוג והרבה לפניו, ידבר המיתוג בשפה המובנות לחתך הלקוחות אליו הוא משתייך.
  3. כשמתייחסים למוצר מזון או לבוש, המותגים ידברו אחרת. גם התהליך וההתייחסות יהיו שונים בתכלית השוני.
  4. לצד בחירת עבודה עם מיתוג, צרפו גם גורמי פרסום שונים, מתגו את העסק באמצעות חפצים חשופים יותר, כך שבכל מקום יוכלו להיתקל בהם.
  5. חשבו על משהו יצירתי, ייחודיות היא שם המשחק בפרט שמדובר במיתוג.
  6. לפני שאתם בוחרים חברה לצרכי מיתוג, ערכו סקר שווקים ובקשו שיציגו בפניכם עבודות המוכיחות כי העסק שלכם מטפס נכונה.

איך מתרחש תהליך מיתוג נכון?

הרבה לפני שתוציאו לאור את הרעיון באינטרנט לצורך העניין, תצטרכו להפיץ את הרעיון כמדיה כתובה לכל דבר. זה יבוא לידי ביטוי בבניית לוגו לחברה, בראשונה, תפיצו את השם שאיתו תרצו לטפס השמימה, באמצעות עטים, דפי מכתב, תיקים ואפילו מטריות וחולצות. הרבה לפני שתנסו לקדם את העסק באמצעות האינטרנט לצורך העניין, תשתמשו במותגים חיצוניים. הרבה לפני שתבחרו את המותג, תצרכו לשים ידכם על ערכי המותג הרצויים- השלב הראשוני בטרם תגעו במיתוג עצמו. לאחר שתדעו ותאספו נתונים, רק אז תתחילו בבניית המיתוג בפועל. השלב הבא יהיה, החדרת המותג אל קהל הלקוחות שלכם ומעבר לכך. בשורה תחתונה, מותג לא נמכר בזילות או במחיר נמוך, אנשים בסופו של יום תמיד יעדיפו את המותג וישלמו עליו כמה שנדרש.

!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות