<בניית אתרים מותאמים ללקוח • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


בניית אתרים מותאמים ללקוח

 

כיום, בעולם שבו "אם אתה לא שם [ברשת האינטרנט ו/או ברשת החברתית] – אתה לא קיים", קיומו הפיזי של העסק המצוי מוטל בספק אם אינו מגובה בקיומו הווירטואלי. לשם כך, אחת הפעולות הראשונות הנדרשות מבעל עסק, קטן כגדול, יהיה עיסוקו אשר יהיה, לדאוג להקמת אתר אינטרנט, דף אוהדים בפייסבוק או לפחות – דף נחיתה.

וכגודל הביקוש – כך ההיצע. קיימות בשוק מאות חברות המציעות שירותי בנייה ותחזוקת אתרים, שהרי אין טעם לבנות אתר ואחר-כך לתת לו לגסוס לאיטו. חשוב לדאוג לעדכונו ולריענונו, ולא פחות מכך – לקידומו באלגוריתמים של הרשת, ובעיקר של גוגל, כדי שלא ילך לאיבוד אי שם ב"חלל הווירטואלי", וכדי שיבואו כמה שיותר מבקרים והוא יהיה אתר עם יחס המרה גבוה (הרבה מבקרים שהם גם קונים פוטנציאליים).

 קיימות כמה אפשרויות להקמת אתר:

א.   הדרך המורכבת והמסורתית של הקמת אתר "תפור אישית"

ב.      אתרי תבנית או אתרי Template
בניית אתר אינטרנט בדרך המסורתית הוא לרוב תהליך די מורכב: בחירת החברה המבצעת, אפיון האתר, תכנון מבנה ועיצוב האתר, בניית אתר בפועל, בדיקות איכות, פגישות הדרכה, ליווי ותמיכה, ולעתים גם תחזוקת אתר. בדרך זו, כל אתר שונה ממשנהו, ולכל לקוח נבנית פלטפורמה המתאימה בדיוק לצרכיו.

החסרונות באתר "מסורתי":

1) הוצאה גבוהה יחסית, בעיקר לעסקים קטנים.

2) השקעה מיותרת, משום שהרעיון של אתר אינטרנט, ייחודי ככל שיהיה, די חוזר

    על עצמו והמרכיבים הבסיסיים די דומים: דף בית, מידע, עבודות, המלצות, צור קשר וכו'

3) בכל מקרה, השוני בין אתר לאתר בא לידי ביטוי בדברים הקטנים כמו לוגו,

     צבעים, פונטים, תמונות וכמובן – תוכן.

 לעומת זאת, היתרונות באתרים מבוססי  TEMPLATE:

1)   עלויות נמוכות

2)   קלות ופשטות בבניית האתר ובאחזקתו דרך מערכת ניהול עצמית

 למען האיזון והגילוי הנאות נאמר, כי החסרונות העיקריים באתרי TEMPLATE הם: פחות גמישוּת, פחות ייחודיות ולעתים – אין תמיכה של צוות מקצועי לאחר הקמתו של האתר, במקרה של "בגים" או של צורך בשינויים.

בחברה שלנו "סולם יעקב", האתרים הם מבוססי TEMPLATE. למרות האילוצים של תבנית קבועה יחסית, אנו משתדלים ככל האפשר לתת לכל אתר את צביון הייחודי לו, כך שאם תשוו שני אתרים שהקמנו, כמעט שלא תמצאו דמיון ביניהם. זאת משום שאנו מקפידים להכניס תכנים ומאמרים איכותיים, משקיעים בתחום התדמית ומיתוג המוצר, בוחרים סרטונים ותמונות ברמה גבוה ובעיקר – לא נוטשים את אותך, הלקוח "לשבור את הראש" לבד. אמנם תקבל גישה לניהול האתר, אבל במקרה הצורך – אנחנו ב"סולם יעקב", תמיד כאן בשבילך. ובל נשכח: מחירים זולים, יחס חם וסבלני, לא פחות חשוב!

 

!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות