<אין עשן אם לא הדלקת אש • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


אין עשן אם לא הדלקת אש

אין עשן אם לא הדלקת אש, משפט אחד שאומר כל כך הרבה ונוגע לכל תחומי החיים, לרבות תחום העסקים שתוסס ומתפתח מהדלקות אש וניצוצות בכל פעם מחדש.

בעולם המודרני של ימנו, בו המדיה והאינטרנט הינם חלק בלתי נפרד מחיינו, כל בעל עסק כבר היטב יודע, כי אם לא יעשה דבר בכדי לקדם את עצמו ולמתג את עצמו באינטרנט, בתקשורת ובמדיה הוא לא קיים ומתחריו שכן ישכילו לעשות זאת ישאירו אותו הרחק מאחור. פרסום, קידום ומיתוג זהו דבר שכל בעל עסק חייב לקחת בחשבון, בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או גדול ולא יכול להתעלם ממנו ולו לרגע קט, שכן ללא הדלקת אש לא יהיה עשן, לקוחות חדשים לא יגיעו ולקוחות קיימים יתחילו לאבד עניין ולהתעניין בעסקים מתחרים – דבר שיביא להפסד לקוחות והקטנת רווחים. סולם יעקב הינה חברת פרסום מובילה, צעירה ופורה אשר חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע לקידום ומיתוג עסקים באמצעות שירותי החברה הכוללים: בניית אתרים, עיצוב אתרים, עיצוב שלטי חוצות, פרסומות ל TV, הפקת סרטי תדמית ועוד שירותים נוספים היוצרים את הבאז שלו זקוק כל עסק!

בסולם יעקב  פועלים פרסומאים ואנשי שיווק ומיתוג מהשורה הראשונה בארץ אשר מעניקים שירותי פרסום ברמה אחרת – רמה איכותית וגבוהה במיוחד ששום מתחרה בארץ לא מתקרב אליה. סולם יעקב שכבר ביצעה כמות גדולה של פרויקטים יוקרתיים בארץ ובחו"ל, שבניהם: פרויקט לחברת הענק פורשה, פרויקט תלת מימד והמחשות לחברות נדל"ן גדולות בארץ ובחו"ל ועוד תהיה הבחירה הנכונה בשבילכם ליצירת הבאז לעליה בסולם ההצלחה העסקית!

סולם יעקב

שירותי החברה

שיווק וקידום באינטרנט –  סולם יעקב בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ברמה מקצועית ואיכותית במיוחד באמצעות הנקודת מבט הצעירה והשיווקית הרחוקה של בעלי המקצוע המיומנים שלה, ובאמצעות התוכנות החדישות והכלים המתקדמים בהם משתמשת חברת הפרסום הגדולה בארץ. בנוסף לבניית אתרים ועיצוב איכותי, יוקרתי ומרשים בעל מערכת ניהול מתקדמת ונוחה במיוחד למשתמשים! סולם יעקב זאת לא עוד חברת בניית אתרים ועיצוב אלא חברת פרסום עם שם בינלאומי שתביא לכם את התוצאות הטובות ביותר!

הפקות ועיצובים – סולם יעקב מספקת הפקות סרטי תדמית, הפקות פרסומות לטלוויזיה, שלטי חוצות, פרסומים לאוטובוסים/מגזינים תוך שמת דגש על שירות מקצועי, מהיר, מהימן ואיכותי במיוחד!

רשתות חברתיות – עיצוב ובניית אתרי פייסבוק ואתרים/עמודים ברשתות חברתיות גדולות נוספות כגון: טוויטר, יוטיוב ועוד. הרשתות החברתיות שולטות ומשמשות ככלי מרכזי וחיוני מאוד לעסקים ביצירת דפים שיווקים המקדמים את העסק.

רוצים לשמוע פרטים נוספים על איך להשאיר חותם בעסקים? אנשי סולם יעקב עומדים לשירותכם בכל שעות היום וישמחו לסייע. בנוסף, תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר!

!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות