<אודות • סולם יעקב - סוכנות קרייאטיב


אודות

סולם יעקב- עלינו

חלומות כולנו חולמים,על מה בעצם ? על הכל: להקים משפחה, להיות מאושרים, לפתוח עסק משגשג ועוד, ואז מתחילות השאלות איך עושים את זה ומה הצעדים הראשונים ? יעקב אבינו, חלם במנוסתו מאחיו עשיו, על מלאכים:

"ויחלום והנה סולם מוצב ארצה, וראשו מגיע השמיימה, ומלאכי אלוהים עולים ויורדים בו "(בראשית כ"ח )

חכמינו שאלו מדוע חלם יעקב שהסדר בסולם הוא קודם עולים המלאכים ורק אח"כ יורדים ? והתשובה שהגיעו אליה היא, כי קודם ניתנה לך ההזדמנות להיות למעלה וכאשר תפשל אז תרד למטה, כמו בחיים האמיתיים כך גם חלום סולם יעקב.

אנו בסולם יעקב ניתן לך את כל הכלים להיות למעלה ולשמור על מקומך, בעזרים המקצועיים שברשותנו, סל השירותים שנספק לך ואנשי המקצוע הטובים שלנו, אתה תצעד בבטחה מעלה ותמשיך לנשום אויר פסגות . הקמה, מיתוג ופרסום עסקים, הינם המגרש הביתי שלנו .

למה אנחנו ?

בעידן שבו תחרותיות אינה מילה גסה, בעולם שבו הכל מהיר ומשתנה במהירות האור אנו נוביל אותך יד ביד בסולם ההצלחה ונראה לך שגם אתה יכול לחלום ולהגשים והכי חשוב אנחנו נלמד אותך שלעלות לראש הסולם הוא החלק הקל, יחד עם זאת להישאר שם זאת משימה קשה ובשבילה אנחנו בסולם יעקב איתך לאורך כל הדרך .

איך עושים את זה ?

סולם יעקב הינה חברה צעירה ודינמית שהחלה את צעדיה הראשונים מתוך אמונה,שאפתנות ועבודה קשה, עם חברתנו נמנים אנשי המקצוע הטובים המיונים בתחומם.

צעד צעד כמו בסולם כך נוביל אותך מעלה, התחקירנים שלנו יתחקרו, הפרסומאים יפרסמו, הממתגים ימתגו ואנשי השיווק ישווקו, כמו שאמרנו, צעד אחרי צעד כאשר אתה חולם אנחנו בסולם יעקב נבצע .

לקבלת ייעוץ בחינם לעסק שלך, השאר פרטים או התקשר עוד היום!

!למעלה
GOOGLEPLUS
FACEBOOK
YOUTUBE
:רשתות חברתיות